афиша

На свято Водохреща герої «Різдвяної Казки» заговорили відомими голосами

Рiздвяна_казка_3_Йордан

 Традиційно на зимові свята компанія «АРТ-Відео» дарує дітям мультфільми із зірковою озвучкою. У минулі роки були презентовані серії «Різдвяної Казки» про Миколая та Різдво. А цьогоріч – прем’єра мультика про ще одне свято із Різдвяного циклу – Водохреща. Цю анімаційну історію, як і дві попередні, озвучили співаки Павло Табаков, Оксана Муха та Ярослав Нудик (вокальна формація «Піккардійська Терція»).

Павло Табаков,Оксана Муха,Ярослав Нудик
Табаков, Муха і «піккардієць» Нудик озвучили український мультфільм про Водохреща.

 На свято Водохреща улюблені казкові герої «Різдвяної Казки» заговорили відомими голосами: Ангел – співачка Оксана Муха, Чортик – володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, Чортова Бабця та Господар – учасник вокальної формації «Піккардійська Терція» Ярослав Нудик. Співаки перевтілились у яскравих  мультперсонажів — й пережили їхні йорданські пригоди. Тут варто додати, що співочо-мультяшний колектив Павла, Оксани та Славка озвучує зимові мультфільми уже третій рік поспіль.

—        Це велика радість працювати над чимось, що створюється для дітей, — каже співак Павло Табаков. – До того ж, ці мультфільми – українського виробництва, що також дуже цінно.

—        Діти – найкращі критики, їх не надуриш, не введеш в оману, — зауважує співачка Оксана Муха. – Вони одразу скажуть: подобається чи не подобається. Попередні серії «Різдвяної Казки» мій син Данилко дивився із задоволенням – і все питав, коли ж наступна частина.

—        Гарна традиція склалася – щороку напередодні зимових свят ми з колегами озвучуємо українські мультфільми, — додає «піккардієць» Ярослав Нудик. – І щороку ця робота – дуже творча й натхненна.

Прем’єра чергового мультфільму із серії «Різдвяна Казка» відбудеться на Водохреща, 19 січня, на телеканалах України, а також у мережі. Крім того, мультиплікаційну історію буде представлено у всіх основних осередках української діаспори: щоб і українські діти у всьому світі мали подарунок на Зимові свята!

«Різдвяна казка» є у вільному доступі для перегляду в інтернеті.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *